TS Blog – Startujemy

Dzisiaj na stronie tsfizjoterapia.pl startuje blog! TS Blog :-)

Codzienne rozmowy z ludźmi, których przyjmuję w gabinecie uświadamiają mi, jak ogromny chaos informacyjny panuje w kwestii zdrowia, aktywności fizycznej, ćwiczeń, postępowania po urazach czy zabiegach operacyjnych, diagnozowania, leczenia, tzw. zdrowego stylu życia, profilaktyki zdrowotnej etc.

ts blog

Dziś mówię: DOŚĆ. Edukowanie pacjentów w gabinecie to za mało. Chciałbym, żeby więcej osób mogło skorzystać z informacji, dzięki którym naprawdę można poprawić swoje zdrowie, sprawność, odporność, kondycję itd. Wszystko, co będę tutaj publikował będzie zgodne z aktualną wiedzą medyczną, popartą doświadczeniem i obserwacjami. Próżno zatem szukać tu „medycyny alternatywnej”. Trzeba mądrze wykorzystywać to co zbadane, bezpieczne i skuteczne!

Do tylu odbiorców do ilu TS Blog dotrze – do tylu dotrze. Będę miał ogromną satysfakcję, jeśli choć jedna osoba zmieni dzięki niemu coś na „+” w swoim życiu.

W 2017 roku wypadałoby pewnie mieć kanał vlogowy na YouTubie, ale będę narazie tylko pisał z 2 powodów: po pierwsze brak czasu na filmowanie i montowanie, po drugie – mam wrażenie, że to co czytamy, traktujemy poważniej niż to co oglądamy. Zatem – wkrótce pierwszy wpis! Stay tuned ;-)

TS