Wizyty online

W ostatnim czasie, liczba zgłoszeń pacjentów nie zmieniła się znacznie – jest to zrozumiałe, ponieważ koronawirus obecny w społeczeństwie nie powoduje w żaden sposób zmniejszenia ilości dolegliwości bólowych kręgosłupa, urazów czy niesprawności. Wręcz przeciwnie – kwarantanna społeczeństwa, wiążąca się często z obniżeniem aktywności ruchowej, skutkuje różnego typu dolegliwościami narządu ruchu.

Reagując na epidemię wirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19, wprowadzamy wizyty online. Szczęście w nieszczęściu – dominująca w TSFIZJOTERAPIA metoda diagnostyczno-terapeutyczna (McKenzie MDT) stwarza taką możliwość, ponieważ ukierunkowana jest na maksymalną samodzielność pacjenta w leczeniu przy minimalnym lub wykluczonym działaniu manualnym terapeuty.

 

Wizyty online poznan fizjoterapia tsfizjoterapia

 

Po przeprowadzeniu wielu już wizyt online stwierdzić można, że taka forma sprawdza się bardzo dobrze. Aby zapewnić najwyższe standardy postępowania – wizyty odbywają się z przekazem audio-video z gabinetu. Daje to możliwość przeprowadzenia badania oraz prezentowania procedur/ćwiczeń.
Na wizyty umawiamy się, tak jak zwykle – telefonicznie lub mailowo na konkretny dzień i godzinę. Podczas rozmowy telefonicznej przeprowadzamy też wstępną kwalifikację, aby stwierdzić czy w danym przypadku wizyta on-line będzie wstanie sprostać danemu problemowi. Jak zawsze, rezerwowana jest odpowiednia ilość czasu, aby w spokoju móc przeprowadzić badanie i wprowadzić/kontynuować terapię. Do zobaczenia!

 

Kanały dostępu:

skype fizjoterapia poznanfacetime fizjoterapia poznan online